DéaTh KİNG FORUM
KaYıt oLarak daha deTayLı ßiLqi edinebiLirsiniz...!
TeşekkürLer.!!!!!!!!!

Join the forum, it's quick and easy

DéaTh KİNG FORUM
KaYıt oLarak daha deTayLı ßiLqi edinebiLirsiniz...!
TeşekkürLer.!!!!!!!!!
DéaTh KİNG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 253 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 6:34 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DarK_DéaTh_!nFaZ
Cash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Vote_lcapCash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Voting_barCash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Vote_rcap 
KoLeRaM_SeMa
Cash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Vote_lcapCash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Voting_barCash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Vote_rcap 

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ===> DéATh KİNG FORUM <=== adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde DéaTh KİNG FORUM adresi saklayın ve paylaşın

Anahtar-kelime

eksik  

Istatistikler
Toplam 23 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: dilekk

Kullanıcılarımız toplam 2034 mesaj attılar bunda 1993 konu
Galeri

Cash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Empty

Cash Flow - Gecelere Asılır şarkı sözü

Cash Flow - Gecelere Asılır  şarkı sözü Empty Cash Flow - Gecelere Asılır şarkı sözü

Mesaj tarafından DarK_DéaTh_!nFaZ Paz Ağus. 16, 2009 9:21 pm

Yanlız kalmaktır amaç olmuş kimisine zordur elbet aşmak yamacı sebebi ne nedeni ne? koşmak gerek bedeline bilmek gerek özürü de çözmek gerek gizemi de hayat kolaydır bunları yapana belki de bunları çözmek takdir buysa dert kime alıştık gerçi dertlere teşebbüs etme ezbere hadi kulak assan sözlere dokunan yoktur böylesine gözlerime bak kapadım onları kalbimi dinle yakarım zorları ben kalbimle bazı neferler besler kendini etkinle çözemedim ben senelerce her canlı sanki bir bilmece sarmaşık gibi sardı içimi ve karmaşık bi labirent sanki her yeni bir gün gökteki güneş ışık tutar benim yollarıma severse sevmezler geldi de sen atsan bunları sor bana hayatta edilen mücadele her ne şekilde zor ama yenik düşmüşüm zamana gecelere asılır ay gökyüzüne gün doğar çıkar yalan günyüzüne ezilen büzülen çoktur yoktur kimsede konu merhametse
Gülmemiş gözlerimin içi hiçbir zaman ama aldatmak için fırsat kovalayanları rezil etmek benim görevim ve de benim dönem ödevim hayat yolunda ayakta kalmak olimpiyat rekorunu kırmak kadar zordur bunu bilirim kelimelerim çok karışık benliğimle barışık bizler yakışık sizler zehirli sarmışık gibi hem çekicisiniz hem tehlikeli bizler ki gözümüz açık herşey apaçık ortada bilirim parazit gençlere darbelerim gelecek kim beni sevecek? acaba kimler arkamdan sövecek? zaman herşeyi gösterecek nefret ölecek, bölecek kar tutmuş sevgilerimizi yüreğime kim gömecek bunu bilmek en doğal hakkım sizden tek farkım ben gerçek sizler sürrealist bizler humanist duygularımızı hip-hop sanatı ile süslemekteyiz türkçe sözlü rapi üstelemekteyiz bunu anla onsuz olmuyor her bunalımda dünya dönecektir bu dumanla gecelere asılır ay gökyüzüne gün doğar çıkar yalan günyüzüne ezilen büzülen çoktur yoktur kimsede konu merhametse...
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ

http://death.benimforum.org

- Similar topics