DéaTh KİNG FORUM
KaYıt oLarak daha deTayLı ßiLqi edinebiLirsiniz...!
TeşekkürLer.!!!!!!!!!

Join the forum, it's quick and easy

DéaTh KİNG FORUM
KaYıt oLarak daha deTayLı ßiLqi edinebiLirsiniz...!
TeşekkürLer.!!!!!!!!!
DéaTh KİNG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 253 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 6:34 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
DarK_DéaTh_!nFaZ
eksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Vote_lcapeksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Voting_bareksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Vote_rcap 
KoLeRaM_SeMa
eksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Vote_lcapeksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Voting_bareksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Vote_rcap 

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ===> DéATh KİNG FORUM <=== adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde DéaTh KİNG FORUM adresi saklayın ve paylaşın

Anahtar-kelime

eksik  

Istatistikler
Toplam 23 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: dilekk

Kullanıcılarımız toplam 2034 mesaj attılar bunda 1993 konu
Galeri

eksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Empty

Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü

eksik - Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü Empty Kolera - Eksik Eylüllerin Geciken Yağmurları şarkı sözü

Mesaj tarafından DarK_DéaTh_!nFaZ Çarş. Ağus. 26, 2009 11:40 pm

kimileri sesi kısıldı dedi kimileri sesi çıkmaz dedi sene 2002 geldi KOLERA delirdi alın buyrun size RAP!
tuhaf etimizi yedi bundan 100 yıl kadar önce dua niyetini okudum rap boyunca boylu boyunca söyledim size kırıldığım yerde yapıştırmaya kalkmayın bni onuruma insanın hayvan sandığıdı gece yüzü ve melankole görkemimden söz edin kötülüğün içinden çocukluğum çıkmıştı parmakla gösterin kaçamak bir yaşamak mı ...ya kalmış bir yaşamak mı? kapısının kapısını açsın artık gidinde anneme söleyin bir peygamber gibi kendime iniyorum artık
ben erilmez bu kuyuya çekilip yukarıya sıkın gerin asılı kalıyım ilmeğin ucunda sallayım salıncaktan inmek istemeyen bir filozof çocuk gibi mesela 100 tane ankineton mesela 100 tane fantazi
teskin etmeyecekti ya sonbahar beni ne seni nede beni çünkü eylülü biraz eksikti yağmurlarım gecikti X2
İçimi boşaltıp götüren karanlığa cesetlerle süslü bayrak kasabasına giren soğuk namlulu haydutların uygun masumiyethanesi artık büyü ve rahat bırak beni inanın doğru bazı hayvanlı ruhların olduğu heryanımı sarmalayan müebbet bir boşluk oluştu
Çözemediğim bir aralık daima soğuk ve biçimsiz yitik ayrı bırakılmış üstelik her birine temize çekilmiş birer yeni bir başlangıç.
Yeryüzüyle ve gökyüzü arasında bu avuçiçi kadar tabutta nereye götürülüyoruz artık dışlanma profösörü bir yaratıksın sen övünüyoruz düşlerimin yıkıldığı gece bütün resimleri yeniden yapıştırmayı denedim her resimde hep bir parça eksik çıktı.Şeytan çoraplarını tekrar yıkayıp sessizliği koruyan korkuluğa astı günahının hiçbir gün adını çıkaramadı İzmir kordonuyla boğdu kendini mahkemede burcunu yetim burcu olarak değiştirse evet teskin etmeyecekti o sonbahar beni çünkü eylülü biraz eksikti yağmurlarım gecikti birşeyler eksikti.
Teskin etmeyecekti ya sonbahar beni ne seni nede beni çünkü eylülü biraz eksikti yağmurlarım gecikti X2

Sene 2002 hiçbişey değişmedi aslında çok şey değişti ama ben aynıyım...
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ
DarK_DéaTh_!nFaZ

http://death.benimforum.org

- Similar topics